خرید باربیکیو

خرید باربیکیو استیل آپارتمانی + کابینت دار و پایه دار

برای خرید باربیکیو آپارتمانی چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم؟ باربیکیو استیل بهتر است یا باربیکیو آهنی؟ آشپزی در فضای محدود آپارتمان توسط باربیکیو های تراسی و بالکنی انجام پذیر شده است، بطوریکه دیگر نیازی نیست که برای طبخ کباب از منقل های ذغالی که آماده سازی آنها مدت زمان زیادی طول میکشه استفاده کنیم بلکه می توانیم با باربیکیو گازی طبخ یک کباب خوشمزه را تجربه کنیم.

در باربیکیو های آپارتمانی از چرخ هایی استفاده شده که می توانیم در هر فضایی به راحتی حمل کرده و در کنار آن قفسه گرم کننده که می تواند کار پخت سایر غذای های دیگر مثل پلو را برای ما انجام بده.

در باربیکیو های جدید که دو کاره بودند یعنی هم با سوخت ذغال و گاز کار می کند. این باربیکیو دارای سینی جمع آوری خاکستر گیر هست که اینکار باعث صرفه جویی در زمان تمیز کردن بعداز طبخ غذا می شود و این سینی خاکستر گیر مانع از خرابی و تشخیص باربیکیو می شوند.

خرید باربیکیو استیل آپارتمانی

این نوع باربیکیو ها هر 3 الی 4 شعله دارای یکی کنترلر تنظیم حرارات است که می توانید براساس تعداد سیخ ها، این شعله ها را روشن کنید و دیگر شعله های اضافی را روشن نکینم.

باربیکیو های آپارتمانی در دو مدل رومیز و یا کابین دار ساخته می شود که مدل دوم یعنی کابینی که بهترین گزینه برای نگهداری ظروف، سینی، چاشنی و نوشیدنی ها است و می توان در آن قرار داد و در صورت نیاز از آن استفاده کرد.

همان طور که می دانید این باربیکیو ها، دو گانه سوز هستند یعنی فقط با قرار دادن جعبه مخصوص ذغال به راحتی و با خیال راحت می توانید کبابا خود را با ذغال طبخ کنید.

البته در باربیکیو قسمتی طراحی شده و فن زیر آن قرار گرفته شده که می تواند به روشن کردن ذغال کمک زیادی کند و علاوه بر این دود اضافی حاصل از کباب نیز به سمت دیگری پخش می کند. در بعضی از باربیکیو ها یک محفظه ای طراحی شده است که می توان با قرار دادن چوب و هیزم، گرمای برای پخت و پز را تامین کنیم.

در باربیکیو های جدید سعی کرده ایم با فلز استیل، طراحی کاملا مقاوم و منحصر به فردی را تولید کنیم که بتواند مدت طولانی شما را از داشتن و خرید مجدد باربیکیو بی نیاز کند و همان طور که می دنید استیل در برابر رطوبت و گرما مقاومت زیادی دارند و به راحتی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود و عمر بالای دارد.

خرید باربیکیو استیل آپارتمانی

خرید باربیکیو آپارتمانی

با نزدیکی شدن به فصل استفاده از باربیکیو، زمان آن رسیده است که برای آپارتمان و خانه خود باربیکیو مناسبی را خریداری کنیم و این خرید مستلزم داشتن اطلاعات مفید در انتخاب باربیکیو است که متناسب با فضا و نوع پخت کباب انجام شود.

با داشتن این اطلاعات که می توانید با یک سرچ در اینترنت و یا پرسیدن باربیکیو از فروشنده های معتبر، انتخاب باربیکیو متناسب خود را به درستی انجام دهید و دیگر احتیاج پیدا نخواهید کرد بعداز مدتی باربیکیو خود را عوض کنید و باربیکیو جدید خریداری نمایید از این جهت شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در زمینه خرید باربیکیو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما