خرید باربیکیو

خرید باربیکیو ذغالی آپارتمان + همراه استیک پز و گریل

آیا باربیکیو های ذغالی همراه با استیک پز و گریل است؟ چطور باربیکیو ذغالی مناسب استفاده آپارتمان خریداری کنیم؟ پختن کباب به وسیله ی باربیکیو تابع فصل و زمان نیست و می توانیم هر زمانی مناسب طبخ و پخت کباب پزی بدانیم. متناسب با مکانی که زندگی می کنیم، آشپزی همیشه در فضای باز امکان خوبی را برای گذراندن وقت با خانواده و دوستان می دهد.

البته شرط اصلی اینکه بتوانیم کباب خود را بپزیم، داشتن باربیکیو مناسب با محل زندگیمان است. چون مسلما هر مدل باربیکیو برای یک مکان بخصوصی تولید شده است به عنوان مثال خانه های آپارتمانی از باربیکیو های خاص خانه های آپارتمانی که دارای بالکن و تراس هستند استفاده می شود.

این باربیکیو ها جمع و جور و کوچک هستند و دارای امکاناتی چون استیک پز، صفحه گریل و پلوپز در کنار قسمت کباب پز هستند. برای خانه های دارای فضای بیشتر مثل ویلا و یا باغ از باربیکیو های بزرگ تر و با امکانات بیشتر استفاده می شود.

خرید باربیکیو ذغالی آپارتمان

باربیکیو های آپارتمانی چون همیشه در معرض باران قرار می گیرند، از فلز فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. این قابلیت ضد آب و هوای استیلی که در تولید باربیکیو آپارتمانی استفاده می شود این امکان را به شما می دهد که بتوانید در تمام طول سال بدون نگرانی حتی در شدید ترین شرایط آب و هوایی باز کباب پخت نمایید و این استیل بکار رفته در باربیکیو تضمین می کند که در طول عمر باربیکیو هرگز زنگ نزند.

باربیکیو ذغالی آپارتمانی

وقتی صحبت از پخت و پز در فضای آپارتمانی به میان می آید، باربیکیو های گازی رایج ترین نوع هستند یعنی بیشترین استفاده و کاربرد را در خانه های آپارتمانی دارد چون کاملا مقرون به صرفه و پخت کباب با آن بی دردسر و راحت است. اما شاید شما بخواهید لذت آشپزی با هم بچشید که مجبور به خرید منقل ذغالی شوید که دردسر های دود های سیاه حاصل از روشن کردن ذغال و زمان طولانی آن را به جان خود بخرید. اینها باعث کاهش لذت خودرن کباب می شود.

خرید باربیکیو ذغالی آپارتمان

در باربکیو های گازی آپارتمانی، امکاناتی را پیش بینی کرده ایم که شما هم بتوانید هر زمان دلتان خواست بوسیله هم باربیکیو بصورت تمیز و به دور از هر گونه کثیفی طبخ کباب خود را با ذغال انجام دهید. این باربکیو دارای جعبه و محفظه ی مخصوص ذغال است که داخل خود باربیکیو قرار می گیرد و توسط فنی که در یک قسمتی از باربیکیو قرار دارد به عنوان کمک ی در روشن سریع تر کردن باربیکیو عمل می کند.

در باربیکیو های جدید برای نهایت لذت بردن از کباب کردن و آشپزی بهترین مدل را برای شما ندارک دیده ایم.

خرید باربیکیو ذغالی

مسلما همه ی ما دوست داریم هر چند وقت یکبار طعم دودی کباب را توس باربیکیو ذغالی را تجربه کنیم. در واقع پخت با ذغال و گاز با هم متفاوت هستند و هر کدام طعم و مزه ی جدایی از هم دارند. از این جهت بسیاری از افرادی که دنبال باربیکیو هستند برایشان اهمیت دارد که باربیکیو که خریداری می کند دو گانه سوز باشد یعنی بتوان بوسیله ی ذغال هم کار پخت و پز را انجام دهیم.

در بازار خیلی کم پیدا می شود که با باربیکیویی بتواند همزمان کبابا را هم بوسیله گاز و ذغال بپزد. اما آرسینا باربیکیو توانسته باربیکیویی بسازد که در وحله ی اول نیاز شما خریداران را مرتفع می سازد و در وحله ی دوم بتوانیم کباب را توسط ذغال پخت نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما