خرید باربیکیو

خرید باربیکیو ویلایی گازی و ذغالی+مدل سفارشی

برای خرید باربیکیو مناسب ویلا و یا باغ نیاز داریم نوع سوخت باربیکیو را از جهت گازی و یا ذغالی بودن آن انتخاب نماییم. باربیکیو یکی از وسایلی است که تحول زیادی در طبخ و پخت انواع کباب و غذا ایجاد نموده است بطوریکه می توان با قرار دادن باربیکیو در محوطه ی باغ و یا حیاط ویلا بهترین استفاده و مصرف را از این باربیکیو داشت. باربیکیو ها دارای ابزاری کامل برای طبخ هر نوع کبابی هستند و با توجه به امکاناتی که دارند می توان از پختن برنج هم در کنار آن طبخ کباب لذت برد.

باربیکیو خوب علاوه بر اینکه باید دارای کار آرایی و جنس خوب بوده، زیبایی هم باید داشته باشد که بتوان لذت استفاده و همچنین زیبایی ویلا را دو چندان نمود. باربیکیو هایی که امروزه تولید می شوند دارای جنس و متریال مختلفی اند که می توان به نوع استیل، آهن و چدن اشاره داشت که هر کدام آنها دارای ضعف و نقاط قوتی هستند.

خرید باربیکیو ویلایی گازی و ذغالی

مسلما در مناطقی که دارای رطوبت و آب و هوای بارانی هستند استفاده از باربیکیو از جنس آهن اصلا به صرفه نبوده و حتی اگر دارای رنگ هم باشد در کوتاه ترین زمان ممکن دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شود. از نظر کارشناسان بهترین جنسی که می توان برای باربیکیو داشت که حتی در مناطق رطوبتی و غیر رطوبتی جواب می دهد، استیل است به این دلیل که دچار زنگ زدگی نمی شود و این هم قابلیت تمیز شدن به راحتی دارد.

باربیکیو مناسب ویلا است که متناسب با سایز و ابعاد مکانی که می خواهیم قرار دهیم ساخته شود. چون استفاده از باربیکیو های آماده ممکن است که با فضای ما، هماهنگ نباشند و باعث شود زیبایی ویلا ما را به چالش بکشد. به همین دلیل است که حتما قبل از سفارش باربیکیو باید از اندازه مکان خود اطلاع داشته باشیم تا به صورت کامل در مکان خود قرار دهیم.

باربیکیو گازی و ذغالی

باربیکیو که همان طور از اسم آن نیز پیداست یک دستگاه کباب پز با سوخت گاز است که می توان در هر مکانی که امکان اتصال به گاز شهری را دارد استفاده نمود، اما بعضا مشتری هایی هم دوست دارند کباب خود را هم بصورت حرفه ای و توسط ذغال طبخ نمایند که شاید در باربیکیو های قدیمی امکان پذیر نمود اما در باربیکیو ها جدید جعبه ی ذغال مخصوصی تهویه و طراحی شده که مصرف کننده می تواند هم از امکانات گازی و ذغالی دستگاه باربیکیو استفاده نماید.

خرید باربیکیو ویلایی گازی و ذغالی

باربیکیو یکی دستگاه کاملا پر مصرف و شناخته شده ای در جهان است و این وسیله در گذشته از کشور های دیگری به ایران وارد میشد تا اینکه صنعت کاران ما موفق به تولید انبوه این نوع از باربیکیو ها با کیفیت و سازگاری شرایط آب و هوایی کشورمان نموده اند.

خرید باربیکیو گازی و ذغالی

همان طور توضیح دادیم باربیکیو آماده برای استفاده در ویلا مناسب نیست و حتما توصیه می کنیم که برای خرید باربیکیو از یک متخصص در این زمینه مشاوره و راهنمایی کسب نمایید که بهترین مدل متناسب با انتظارات و فضای مکانی خود خریداری فرمایید. باربیکیو ها همه با سوخت گاز کار می کنند که می توان در صورت نداشتن گازی شهری، دستگاه را به کپسول گاز متصل نماییم که البته همه ی اینا بصورت سفارشی در زمان خرید بر روی دستگاه تغییرات اعمال می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما