خرید باربیکیو

خرید باربیکیو گازی و ذغالی + با جنس استیل و چوب

باربیکیو گازی و ذغالی جدید ترکیبی از متریال استیل و چوب است که با خرید آن می توانید از همه ی امکانات موجود در آن استفاده نمایید. هر باربیکیو بسته به اندازه، ویژگی ها و سوخت آن کمی متفاوت در پخت کباب عمل می کند.

اینکه کدام یک برای شما بهتر است می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد مثل اینکه چند وقت یکبار کباب می کنید؟ و یا اینکه برای چند نفر آشپزی می کنید و چقدر فضای قرارگیری دارید؟ دوست دارید غذایتان چگونه پخته شود؟

همه ی این ها سوالاتی هست که هر کسی می خواهد باربیکیو خریداری کنید باید از خود بپرسد و به کمک فروشنده و یا تولید کننده باربیکیو جواب این سوالات را پیدا کند تا بتواند انتخاب درستی در خرید باربیکیو مناسب خود داشته باشد.

امروز ما سعی داریم که به شما کمک کنیم که جواب این سوال های مهم را زودتر پیدا کنیم.

چند وقت یکبار ممی پذیم ؟ این مهم است که بدانیم که از باربیکیو چقدر می خواهیم استفاده کنیم و بسته به کارکرد و مصرفمان از باربیکیو، جنس و متریال مناسب آن را انتخاب کنیم چون اگر بطور فرض استفاده از باربیکیو در طول ماه زیاد باشد نیاز هست در وحله ی اول متریال انتخابی ما از نوع فلز استیل باشد.

چون استیل قابلیت مقاومی در برابر رطوبت و گرمای بیش از حد دارد و مانع از خرابی و پوسیدگی زودرس باربیکیو می شود و می تواند در مدت زمان بیشتری عمر کند.

خرید باربیکیو گازی و ذغالی

تعداد شعله های باربیکیو گرچه بیشتر باشد می توانیم تعداد سیخ های بیشتر از کوبیده و جوجه کباب را روی آن قرار دهیم در نتیجه می توانیم برای تعداد افراد بیشتری آشپزی کنیم.

به طور مثال یک باربیکیو با تعداد 10 عدد مشعل، می توانیم سیخ جوجه و 12 سیخ کوبیده قرار دهیم. البته تعداد شعله های باربیکیو با طول و اندازه ی قسمت کباب پز رابطه ی مستقیم دارد یعنی با بیشتر شدن تعداد شعله های باربیکیو، اندازه آن هم تغییر می کند.

سوال بسیار مهمی که خریدارن باید از خود بپرسند اینکه برای قرارد دادن باربیکیو چقدر فضا نیاز داریم؟ باید در زمان خرید باربیکیو، انتخاب مدل کباب پز را براسا اندازه ی مکانمان انجام دهیم.

اگر می خواهیم در باغ و ویلا استفاده کنیم فضای بیشتری برای قرار گرفتن باربیکیو داریم و می توانیم مدل و یک خط کامل پخت که شامل امکانات و اکسسوری بیشتری هست انتخاب نماییم.

اگر بخواهیم در آپارتمان قسمت بالکن و تراس استفاده کنیم محدودیت فضا داریم و باید قبل از خرید اندازه ی مکانمان را داشته باشیم و براساس آن خرید را انجام دهیم تا به درستی در مکان خود باربیکیو قرار دهیم.

خرید باربیکیو گازی و ذغالی

بعضا افرادی که دنبال خرید باربیکیو هستند دوست دارند غذا خود را بوسیله ذغال و یا توسط شعله های گاز پخته بپزند. در مدل های باربیکیو جدید می توانیم از هر دو سوخت ذغال و گاز برای طبخ کباب استفاده کنیم و دیگر نیازی نیست دو تا باربیکیو داشته باشیم و یک باربیکیو ذغالی و یک باربیکیو گازی خریداری نماییم.

در واقع با خرید یک باربیکیو گازی می توانیم از قسمت ذغالی آن هم استفاده کنیم.

مسلما اگر در زمان خرید باربیکیو این سوالات را منبع خرید خود قرار دهیم بی شک می توانیم خرید باربیکیو باکیفیتی را با تجربه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما