فروش باربیکیو

فروش اینترنتی باربیکیو استیل ایرانی + تضمین کیفیت

باربیکیو به یکی از ابزار و وسایل های اصلی برای پخت انواع کباب مبدل شده است بطوریکه در کنار آن می توان گریل سبزیجات، ذرت و یا غذا های دیگر نیز پخت نمود. باربیکیو دارای کیفیت و متریال های مختلفی است که اگر بخواهیم برای صرفه جویی در هزینه ها، اقدام به خرید باربیکیو که بتوانیم مدت ها از آن استفاده کنیم پیشنهاد مدل استیلی را به شما میدم که می تواند دوام و عمر بالایی داشته باشد.

تمیز کردن مدل های باربیکیو استیلی راحت تر از مدل های آهنی است چون چربی و دودحاصل از آن که به باربیکیو چسبیده شده را آسان تر می توانیم تمیز کنیم. باربیکیو های استیل قابل شستشو هستند یعنی زنگ نمیزنند و یا چربی و گرد و غبار به سختی از آنها جدا نمی شود.

امروزه به لطف تکنولوژی و دانش روز دنیا و کسب آن توسط متخصصین ایرانی، توانستیم باربیکیو هایی با جنس ورق استیل تولید تولید کنیم که قابلیت استفاده در هر مکانی از جمله نقاط خشک و مرطوب را داشته باشد و بتوان در سایز و ابعاد مختلف متناسب با فضای کاریمان ساخته شود.

فروش اینترنتی باربیکیو استیل ایرانی

باربیکیو های جدید با پوششی های برزنتی به دست خریداران سپرده می شود که خاصیت اصلی این روکش ها، ضد آب و ضد غبار هستند یعنی اگر شما فضا مناسبی برای قرار دادن باربیکیو هم نداشته باشید و این باربیکیو در حیاط و یا در مکانی که در معرض مستقیم باران قرار می گیرد، از برخورد قطره های باران این روکش جلوگیری می کند و آب وارد شعله های باربیکیو نمی شود.

باربیکیو های ایرانی در مقایسه با باربیکیو خارجی میتوان به سازگاری بالا مدل ساخت ایران به شرط آب و هوایی داخل ایران اشاره کرد و در کنار آن به فرهنگ طبخ غذای ایرانی هم نزدیک است و امکاناتی که ایرانی ها از باربیکیو برای پخت و طبخ کباب از باربیکیو انتظار دارند را برآورده می کند.

کباب پز های ایرانی با نوع بدنه و فلزی که در ساخت آنها بکار رفته و با توجه به امکاناتی که دارند در مقایسه مدل خارجی آن گزینه ای مناسب و انعطاف پذیر برای پخت و پز هستند و ایده آل ترین گزینه برای خانه های ویلایی و آپارتمانی است.

باربیکیو های جدید را می توان حتی به گاز کپسول هم متصل کرد و حتی در مناطقی که گاز نداریم می توانیم از این باربیکیو استفاده کنیم.

داشتن حرارات یکنواخت با هر دو منبع گاز چه شهری و کپسولی امکان پذیر است و این کمک می کند که تمام قسمت های کباب شما بصورت یکنواخت و یکدست کباب شود و نه اینکه قسمتی بسوزد و یا قسمتی کال پخته شود.

فروش اینترنتی باربیکیو استیل ایرانی

این نکته مهم است که این حرارات یکنواخت هم در سوخت ذعال هم تجربه کنیم و داشتن حرارت ذغال، کبابی با پخت یکنواخت با باربیکیو ایرانی با طعم منحصر به فردی تجربه کنیم.

با اینکه پختن کباب با ذغال مدت زمان بیشتری را به طول می انجامد اما ارزش صرف این وقت را دارد که یکی کباب لذیذ و خوش طعم و مزه تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما