فروش باربیکیو

فروش باربیکیو در غرب تهران + همراه با امکانات جانبی

امروزه باربیکیو تنها گزینه ی متناسب با آشپزخانه و یا کباب پز های معمولی و حرفه ای برای افرادی است که دنبال یک باربیکیو  برای ویلا و یا آپارتمان می گردند. چون در نسل جدید باربیکیو ها تنوع سایز و مدل ها زیاد هستند و با توجه به طیف گسترده باربیکیو ها در بازار، انتخاب درست و مناسب خود مکان، اهمیت زیادی برخوردار است. باربیکیو هایی در بازار جود دارند سه مدل گازی و ذغالی و یا حتی تلفیقی از این دو یعنی گازی ذغالی هستند.

هر کدام از این باربیکیو ها مزیت و برتی هایی دارند که مخاطب و مشتری آنها می تواند بهتری تصمیم گیری کند. در باربیکیو های گازی و ذغالی امکان پخت با درب بسته امکان پذیر شده است و این سرپوش از جنس استیل 304 است و در برابر حرارات مستقیم هیچ اتفاقی برای آن نمی افتد و به دلیل داشتن عایق قوی پشم سنگ، درب باربیکیو گرما را جذب خود نمی کند و با دست زدن به درب، هیچ گرمایی احساس نخواهید نمود.

فروش باربیکیو در غرب تهران

شاید در شهر و مکانی زندگی می کنید به دلیل محدودیت مکان امکان طبخ مواد پروتئینی مثل گوشت، ماهی و سبزیجات را ندارید و نمی توانید برای هر دفعه پخت آنها و کباب به خارج از خانه مراجعه کنید، پیشنهاد ما تهیه باربیکیو متناسب مکانتان است که می خواهید در همان منزل و محل زندگیتان کباب را طبخ نمایید.

از ویژگی های بارز باربیکیو ها، استفاده در هر مکانی است و چه بزرگ و یا کوچک فرقی نمی کند، برای هر مکانی مدلی را طراحی نموده ایم که بتوانید علاوه بر داشتن یک کباب پز حرفه ای و لاکچری از پخت و کار با آن لذت ببرید.

باربیکیو مناسب غرب تهران

باربیکو ساخته شده از فولاد(استیل) بهترین گزینه برای طخ غذا و کباب است چون در صورت وجود حرارات بالا و یا روطبت دچار فرسایش نمی شوند. این نوع باربیکیو ها در مدت زمان زیادی عمر می کنند و استفاده از آنها در کوتاه مدت نیست. در بازار بعضا باربیکیو هایی با جنس های متفرقه ساخته شده وجود دارد که قابلیت های باربیکیو تولید شده با استیل را ندارند و در کوتاه ترین زمان ممکن دچار پوسیدگی و خرابی می شود و غالبا باربیکیویی هایکه توسط آهن و یا گالوانیزه تولید می شوند اینطور هستند.

خود استیل هم دارای نوع و کیفیت های مختلفی هست که باید بنابر منطقه ای که قرار است باربیکیو را استفاده کنیم انتخاب شود. بطور مثال بهتر است برای حفظ کیفیت باربیکیو تولید شده از فلز استیل، برای مناطق خشک از نوع 430 و در مناطق مرطوب و شرجی از استیل 304 استفاده شود.

فروش باربیکیو در غرب تهران

آیا باربیکیو قابلیت استفاده از گریل دارد؟

در باربیکیو های جدید از دو مدل گریل بنابر سلیقه ی خریدار می توان استفاده نمود. نوع اول گریل، که به بزار و بردار معروف است یعنی یک صفحه ی چدنی است که روی قسمت شعله ی کباب پز قرار می گیرد و می توانید در کنار طبخ کباب استفاده کنید. لازم به ذکر است که این صفحه های چدنی گریل اصلا جا گیر نیستند.

نوع دوم گریل که به مدل ثابت معروف است که روی خود باربیکیو در کنار کباب پز قرار می گیرد و دارای یک درب بازشونده است. این صفحه ی گریل از نوع استیل مخصوص با ضخامت بالا است. اگر از این نوع گریل بخواهیم استفاده کنیم طول باربیکیو را باید بیشتر کنیم. اما در مکان هایی که محدودیت فضا دارند از گریل بزار و بردار استفاده می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما