فروش باربیکیو

فروش باربیکیو و کباب پز در اهواز با طرح نما چوب

شاید کمتر کسی به شما گفته باشد که علت خورندگی و زنگ زدگی باربیکیو شما در مدت کم چیست؟ در واقع علت آن ناسازگاری شرایط آب و هوای شهر اهواز با فلزاتی مثل آهن است که در ساخت باربیکیو بکار رفته است که منجر به پوسیدگی باربیکیو و از بین رفتن باربیکیو و کباب پز می شود.

شرایط آب و هوایی اهواز بدلیل قرار گرفتن در مجاورت دریا، شرجی بوده و می تواند باعث پوسیدگی هر فلزی شود. البته هر باربیکیو نمی تواند در مقابل این شرایط مقاومت داشته باشد و فقط باربیکیو هایی که از جنس و متریال استیل باشند و با این فلز ساخته شده دوام دارند.

فروش باربیکیو و کباب پز در اهواز

البته چون استیل هم تنها یک مدل نبوده و دارای انواع مختلفی هست که بهترین و ماندگار ترین جنس برای ساخت باربیکیو و استفاده در اهواز نوع استیل 304 است که به دلیل داشتن میزان بیشتری کروم در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است.

در ادامه به معرفی چند مورد از باربیکیو هایی که توسط استیل 304 ساخته شده اند می پردازیم:

باربیکیو های ویلایی برای فضای باز

باربیکیو های ویلایی به مدلی از باربیکیو ها گفته می شود توسط همین متریال و استیل 304 ساخته شده و می تواند در مقابل بارش مستقیم باران و برف مقاوم باشد. باربیکیو های ویلایی که به عبارتی باغی هم گفته می شود از همین نوع باربیکیو ها هستند.

باربیکیو های ویلایی بدلیل داشتن اکسسوری های مختلف در ابعاد بیشتر از یک متر ساخته می شود و دارای شعله ها و ناودانی های تمام استیل مقاوم به زنگ زدگی هستند.

فروش باربیکیو و کباب پز در اهواز

باربیکیو های باغی و ویلایی دارای اکسسوری مثل شعله پلوپز، گریل، فر روی کار، سرخ کن، گرم کن و موارد دیگر است که همه ی آنها دارای منافذ و قسمت هایی هستند که ممکن است آب باران به آنها نفوذ کند و کارکرد آنها دچار اختلال کند از این جهت داشتن یک روکش برزنتی که مقاوم به آب باشد برای باربیکیو لازم است.

باربیکیو های تراسی برای فضا های نیمه باز

باربیکیوهایی که در تراس یا بالکن خانه ها قرار می گیرند به باربیکیو های فضای نیمه باز معروف هستند و ابعاد آنها کمتر از 2 متر بوده و متریال تولید آنها استیل نوع 304 بوده که بتواند در مقابل رطوبت و هوای شرجی مقاوم باشد.

باربیکیو های تراسی اکسسوری های زیادی ندارند و به پلوپز و یا گریل ختم می شوند که هر دو دارای درب استیلی بوده و آب باران داخل آن نمی شود.

باربیکیو های تراسی در دو مدل روی میزی و کابین دار ساخته می شود. مدل روی میزی ارزان تر از مدل کابین دار است و هر دو جزو باربیکیو های پر فروش برای بالکن و تراس هستند.

فروش باربیکیو و کباب پز در اهواز

باربیکیو های هود دار برای فضا های بسته

غالبا برای فضا های بسته مثل پارکینگ، انباری و آشپزخانه از باربیکیو هایی استفاده می کنند که مجهز به یک هود برای خارج کردن دود هستند. باربیکیو هایی برای این فضا ها استفاده میشود که محدودیتی از بابت داشتن تراس و بالکن دارند و اما از باربیکیو های تراسی و بالکنی برای این مکان استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما