فروش باربیکیو

فروش باربیکیو گازی + همراه با تنوع مدل

باربیکیو گازی حرفه ای از کجا بخرم؟ آیا باربیکیو های گازی چند کاره هستند و بدون دو کار می کنند؟ باربیکیو گازی در چه مدل هایی فروش می روند؟

با ورود باربیکیو های گازی به بازار تحول اساسی در این صنعت اتفاق افتاد بطوریکه دیگر مشکل پخت و پز کباب با ذغال را نداشتیم و به همان اندازه کباب با باربیکیو های گازی می توانستیم خوش طعم کنیم. باربیکیو های گازی به پختن کباب تمیز معروف هستند. چون در گذشته کبابی که با ذغال پخت میشد، دود و سیاهی حاصل از آن به لباس می چسبید و به خود می گرفت و حتی دوده ی آن به دست و صورت می نشست.

دستگاه های باربیکیو گازی جدید یه مدل کاملا حرفه ای است که می تواند پخت و پز کباب را حتی در مکان هایی که گاز هم وجود ندارد انجام دهد با این هدف که با اتصال با کپسول گاز، تامین انرژی میشد. دستگاه های باربیکیو گازی همه امکاناتی که از یک خط پخت نیاز داریم را به ما میدهد بطوریکه دیگر با این باربیکیو نیازی به خط پخت دیگری نداریم چون تمام نیازهای ما برای پخت برنج، شستشو ظروف، سرخ کن و یا گریل را می دهد.

باربیکیو گازی بدون دود

در خط پخت های گازی حرفه ای مثل تصویر پایین، از درب کباب پز و سینی چربی گیر برای دود نکردن حاصل از پختن کباب استفاده و بکار رفته است. بطوریکه شما می توانید بطور درب بسته کباب خود را بپزید و با ترمومتری که بر روی دستگاه وجود دارد می توانید دمای باربیکیو را کاملا در کنترل خود داشته باشید با آنکه درب باربیکیو همچنان بسته است.

فروش باربیکیو گازی

در قسمت زیرین شعله های چدنی کباب پز، سینی چربی گیر قرار دارد که از چکه کردن و ریختن چربی بر روی شعله ها جلوگیری می کند که این از دود کردن و سوختن چربی جلوگیری می کند و هم از شعله ها در بلند مدت محافظت می کند.

حائز اهمیت است که بدانید که سینی های چربی گیر از جنس استیل تولید شده اند و به راحتی قابل شستشو هستند و می توان آنها را تمیز کرد.

باربیکیو گازی آپارتمانی

یکی از مشخصه های اصلی باربیکیو های گازی آپارتمانی، سبک و کم حجم بودن آنها هستند بطوریکه می توان به راحتی جابجا نمود و یا برای حمل و نقل آنها مشکلی نخواهیم داشت و به راحتی در تراس و یا بالکن قرار دهیم. باربیکیو های آپارتمانی در شکل و مدل های پایین ساخته می شود که دو مدل دارند که بصورت رومیزی و یا دارای کابین دار تولید می شوند.

باربیکیو گازی آپارتمانی از جنس استیل تولید شده اند و در صورت برخورد باران، دچار زنگ زدگی و یا خرابی نخواهند شد. به باربیکیو های آپارتمانی مسلما خط پخت کامل گفته نمی شود اما متناسب با فضای آپارتمان می توانند نیاز شما را مرتفع نمایند.

فروش باربیکیو گازی

بعضا سفارش داشتیم که مشتری باربیکیو سنگی در مکان خود نصب نموده است اما برای راحتی کار نیاز به داشتن باربیکیو گازی دارد که در این صورت مدل هایی پیشنهاد می کنیم که هم کابین و هم میز ندارند و بصورت جدا هستند و بر روی باربیکیو سنگی قرار می گیرند و سپس به گاز متصل می شوند.

خرید باربیکیو گازی چند کاره

باربیکیو های حرفه ای جدید چند کار را می توانند با هم انجام دهند بطوریکه همزمان می توان کباب پخت و همزمان از پلو پز استفاده نمود و در حین حال کار گریل و یا پخت استیک هم انجام داد. این کار ها از یک باربیکیو عادی امکان پذیر نیست بلکه باربیکیو شما باید یک خط پخت باشد.

برای خرید باربیکیو گازی چند کاره شما هستید که تعیین می کنید طول دستگاه چقدر باشد در این اندازه چه امکانات و یا اکسسوری هایی قرار بگیرد و بعد از ثبت سفارش، شرکت آرسینا باربیکیو مدل سه بعدی آنرا در اختیار شما قرار میدهد که از طرح و مدل خود مطلع شوید و شروع به ساخت فیزیکی ساخت می کنیم.

باربیکیو گازی حرفه ای از کجا بخرم

باربیکیو های حرفه ای دارای اندازه و ابعاد ثابتی نیستند. چون این باربیکیو ها متناسب با مکان و فضایی که شما دارید بدست ما ابتدا طراحی و سپس تولید می شود. باربیکیو های گازی حرفه ای را باید سفارش ساخت دهید تا مطابق با اندازه شما تولید شود در غیر اینصورت اندازه ثابت ممکن است فضای بی موردی از شما بگیرند.

فروش باربیکیو گازی

توصیه ما به خریداران و سفارش دهندگان باربیکیو، همواره انتخاب و خرید باربیکیو را به تولید کنندگان اصلی بسپارید و از واسطه ها و نمایندگی هایی که با قیمت بالایی این محصول را بفروش می رسانند خریداری ننماید چون قیمت آنها به مراتب بیشتر از قیمت اصلی و قیمت تولید در کارخانه به شما می فروشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما