قیمت باربیکیو

قیمت انواع باربیکیو آماده برای ویلایی و آپارتمانی

آیا باربیکیو های آماده مناسب استفاده در ویلا و آپارتمان است؟ چه تفاوت و فرقی بین باربیکیو ها آماده و سفارشی هست؟ قیمت هر کدام چقدر است؟ با نزدیک شدن به فصل بهار، زمان هایی میل شما به پختن کباب در شما دو چندان می شود و این زمان ها می خواهید که کباب لذیذی را تهیه کنید.

در این زمان ها اولین وسیله ای که به کار شما می آید و کمکتان می کند که غذای خوش طعم و مزه ای را تهیه کنید باربیکیو است.

باربیکیو وسیله یا ابزاری است که پخت و  گریل انواع گوشت و سبزیجات را در کمترین زمان و با سرعت بالا می توانیم انجام دهیم. در واقع پخت یکنواخت و سریع آماده شدن گوشت روی باربیکیو از مزیت های دیگر این وسیله است.

داشتن باربیکیو به شما کمک می کند که کنترل کاملی روی پخت و پز داشته باشید و دیگر نگران سوختگی و نپخته شدن گوشت نشوید.

باربکیو های جدید شکل فنی و بروز تری نسبت به مدل های قدیمی به خود گرفته اند و روی این باربیکیو ها می توان کارهای مهم و زیادی را انجام داد که استفاده از ابزار دیگر بی نیاز می کند.

قیمت انواع باربیکیو آماده

پخت پلو، گریل کردن سبزیجات و یا شستشو ظروف از جمله امکاناتی است که در باربیکیو های جدید طراحی شده است که هر کدام از داشتن ابزار اضافی بی نیاز می کند.

اصلی ترین مزیت مدل های باربیکیو که می توانیم نسبت به هم مقایسه کنیم گازی یا ذغالی بودن این باربیکیو است و همچین کارآرایی و عملکرد آن از جهت باغی بودن و تراسی بودن آن هم مورد بررسی قرار می دهیم.

باربیکیو امروزه به وسیله ای تبدیل شده که می توانیم در هر گوشه با هر ابعادی قرار دهیم و از آن استفاده کنیم.

نحوه ی استفاده از باربیکیو گازی و ذغالی

آماده یادگیری نحوه ی استفاده از کباب پز ذغالی بخشی ضروری برای تبدیل شدن به سر آشپز در فضای باز است.

کباب کردن با ذغال به کمی زمان و توجه نیاز دارد، اما تلاش برای پخت و غذای کبابی خوشمزه ای که در حین لذت بردن از فضای باز طبخ کرده اید.

روش های زیادی برای روشن کردن ذغال بوسیله ی باربیکیو وجود دارد که یکی از آنها استفاده از ذغال های خودسوز است که راحتی روشن می شود و می سوزد و دیگر نیازی به ریختن بنزین و یا الکل بر روی ذغال نیست.

و البته در قسمت زیر باربیکیو هم فنی طراحی شده که کار روشن نگه داشتن و باد زدن آتش ذغال را انجام می دهد.

باربیکیو گازی بر خلاف این مدل باربیکیو نیازی به ریختن ذغال و زحمت روشن کردن آن نیست و به راحتی و فقط با زدن یک دکمه و باز کردن شیر باربیکیو می توانیم روشن کنیم و کباب را به راحتی و در سریع ترین زمان بپزیم.

قیمت انواع باربیکیو آماده

باربیکیو آماده

باربیکیو های کباب پز دو مدل عمده دارند که که یکی از آنها قابل اسمبل شدن هست و دیگر یک مدل ثابت و از قبل ساخته شده. مدل اسمبلی که تک تک قطعات آن بصورت جدا از هم ساخته شده و در بسته بندی قرار دارد و هر زمان که بخواهیم از باربیکیو استفاده کنیم و می توانیم اینها را با یکدیگر وصل و اسمبل کنیم و استفاده کنیم.

اما مدل ثابت از قبل در کارخانه قطعات آن به هم وصل شده اند و با خریداری آن دیگر دردسر اتصال درست آنها را به همدیگر ندارید و سریعتر می توانید از باربیکیو استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما