قیمت باربیکیو

قیمت انواع مدل باربیکیو باغی ویلایی

چه تفاوتی بین قیمت باربیکیو باغی و ویلایی وجود دارد؟ آیا انواع مدل های باربیکیو دارای سوخت ترکیبی گاز و ذغال هستند؟ برای خرید بهترین باربیکیو و استفاده در فضای باز باید نکات زیادی را در نظر بگیرید، مثل اینکه سوخت باربیکیو گاز باشد یا ذغال؟ کپسول گازی یا هیزم چوبی؟ کباب کردن با امکانات یا فقط خود کباب پز؟

در واقع سوختی که برای پخت غذا مورد استفاده قرار می گیرد یکی از تفاوت های اصلی بین مدل های باربیکیو را مشخص می کند و هر کدام معایب و مزایا خود را دارد که سعی کرده ایم مواردی که داری اهمیت است را برای شما توضیح دهیم.

در واقع پیدا کردن باربیکیو مناسب برای پخت همه ی کباب ها که بتواند با سرعت و به راحتی اینکار را انجام دهد و در این حین طعم و مزه اصلی کباب هم تغییر ندهد و حفظ شود از چالش های هر فردی است که می خواهد برای اولین بار اقدام به خرید باربیکیو کند و نمی تواند از بین تمام مدل هایی که در بازار است انتخاب درستی را انجام دهد.

قیمت انواع مدل باربیکیو باغی ویلایی

بسیاری از علاقمندان به کباب کردن، ترجیح می دهند باربیکیویی را برای باغ خود انتخاب کنند که دارای مدل ترکیبی باشد یعنی از بتوان هم سوخت گازی و ذغالی برای پختن کباب استفاده کرد.

مسلما هر چند وقت یکبار دوست داریم که طعم کباب دودی و پخته شده را با ذغال را به خوبی تجربه کنیم و دردسر های و سختی های آماده سازی کباب را به جون می خرند.

در همان حینی که در یافتن باربیکیو گازی و ذغالی هستید و معایب و مزایا هر کدام از این را وزن می کنید، مطمئن شوید که اندازه مناسب برای فضای بیرونی یعنی باغ و ویلا خود خریداری می کنید. خرید باربیکیو برای باغ دو حالت دارد.

حالت اول اینکه برای باربیکیو سایه بان و یا مکانی مشخص نموده ایم که در زمان خرید و سفارش باربیکیو به این نکته توجه کنیم که باربیکیو خود را براساس این اندازه مکانمان خریداری کنیم که دچار مشکل کمبود فضا نشویم. غالبا این مدل باربیکیو ها طول بیش از 2 متر دارند و می شود امکانات متنوعی را روی آنها نصب کرد.

قیمت انواع مدل باربیکیو باغی ویلایی

حالت دوم اینه باربیکیو که مورد نظر ماست را می خواهیم در یک فضای کاملا باز مثل باغ و یا در حیاط قرار دهیم که هیچ گونه سایه بان و سقفی ندارد که در این صورت می توانیم سایز و طول باربیکیو را دلخواه و متناسب با بودجه و امکاناتی که می خواهیم تعیین کنیم و هیچ محدودیت مکانی در این روش نداریم و می توانیم مدل باربیکیو مورد نظرمان را به تولید کننده سفارش دهیم.

قیمت باربیکیو باغی

باربیکیو باغی محصولی با امکانات متنوع است که توانسته با طرح دلپسند و لاکچری خود به هر باغی زیبایی خاصی را ببخشد. قیمت باربیکیو به عواملی چون کیفیت آن فقط بستگی ندارد بلکه عوامل دیگری مثل اندازه باربیکیو که بیشتر طول آن مد نظر است و یا اینکه جنس و متریالی که در ساخت باربیکیو بکار رفته و همچنین امکاناتی که قرار است به باربیکیو در کنار کباب پز قرار بگیرد بستگی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما