قیمت باربیکیو

قیمت باربیکیو برای باغ + گازی و ذغالی

باربیکیو برای استفاده در باغ و ویلا کدام مدل هستند؟ قیمت باربیکیو باغی چقدر است؟ آیا باربیکیو باغی گازی و ذغالی خریداری نماییم؟ باربیکیو های باغی با هدف تهیه و پخت غذا برای تعداد زیادی افراد ساخته شده اند و این کباب پز ها با قابلیت داشتن اتاقک و قسمت های مختلف، منجر به کسب تجربه ای لذت بخش و کامل با کار باربیکیو شده است.

باربیکیو های باغی چون فضای لازم را برای قرار گیری انواع اکسسوری ها را دارند از این مدل باربیکیو ها به عنوان خط پخت خانگی هم یاد می شود.

در این مدل باربیکیو ها از فولاد ضد زنگ 304 برای طول عمر بیشتر استفاده شده است.

در این مدل ها از تنوع پخت هم گاز و ذغال استفاده شده است که جزو مهم ترین ویژگی های باربیکیو های جدید باغی محسوب می شود. در سالهای اخیر با توجه به ساخت و ساز هایی که در زمینه ی ویلاسازی انجام شده، داشتن باربیکیو هم به یک الزام برای آنها تبدیل شده که در هر باغی حتما داشتن یک باربیکیو نیاز است و اگر هم می خواهید باربیکیو آماده خریداری نکنید، می توانید براساس فضای مکان، باربیکیو مورد نظر خود را سفارش دهید.

قیمت باربیکیو برای باغ

در هر صورت بهترین باربیکیو و یا هر مدل دیگری، بهتر است که از خود شرکت تولید کننده باربیکیو تهیه و خریداری شود که شامل گارانتی و خدمات پس از فروش شود که بتوانید خرید با خیال راحت راحت داشته باشید.

البته در شهر ها و استان های مختلف باربیکیو مدل های زیادی وجود دارد، مهم اینست که خرید خود را از مرکز اصلی و تولید کننده نهایی خریداری کنید که قیمت پایین تری خواهد داشت و هم از واسطه ها و دلال های این بازار خریداری نمی کنید که نگران کیفیت آن باشید.

باربیکیو تولید شده فقط قابلیت استفاده در فضای باز مثل باغ و ویلا دارد و تهویه آن باید طوری باشد که دود حاصل از کباب کردن آن به درستی خارج شود. در باربیکیو هایی که در باغ و ویلا ورود استفاده قرار می گیرند باید صرفا در قسمتی مانند شیروانی و یا مکانی دارای سایه بان قرار بگیرند که با بارش باران و برف دچار خرابی و خیسی نشوند.

باربیکیو های باغی فقط صرفا یک کباب پز ساده نیستند بلکه به آنها می توانیم امکانات متنوعی مثل پلوپز،، گریل، سرخ کن، فر نان پزی، استیک پز و سینگ ظرفشویی اضافه کرد. از باربیکیو های باغی می توان همه روز های سال استفاده کرد بدون اینکه دچار مشکل شود و فقط نباید در مجاورات مستقیم نور آفتاب و یا باران قرار بگیرد.

باربیکیو های گازی غالبا نیاز به مراقبت های بیشتری نسبت به نوع ذغالی دارند بطوریکه باربیکیو های گازی را نباید در کنار قفسه و یا وسیله های چوبی قابل اشتعال قرا دارد.

قیمت باربیکیو برای باغ

باربیکیو هایی که روشن هستند را به هیچ وجه نباید جابجا نمود و یا اینکه باربیکیو را بدون مراقبت به حال خود ول نکنیم تا کودک و یا فرد مسنی با دست زدن به قسمت داغ آن دچار سوختگی شود.

بعداز طبخ کباf اجازه بدهیم باربیکیو کاملا خنک شود و سپس روکش روی آن قرار دهیم. در کنار اینها باید به درجه ی ای روی درب باربیکیو است برای کنترل دما، همیشه توجه داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما