قیمت باربیکیو

قیمت باربیکیو ذغالی + ویژه ویلا و آپارتمان

هیچ تفاوتی بین باربیکیو گازی و ذغالی وجود ندارد و بسته به سلیقه خریدار گازی و یا ذغالی بودن باربیکیو را تعیین می کنند. باربیکیو وسیله ای است که همه چیز را که می خواهید برای پختن انواع غذا های لذیذ در هوای آزاد داشته باشید را برای شما فراهم می کند و این باربیکیو می تواند برای صرف وقت بیشتر با دوستان و فامیل ها بهترین گزینه باشد و دیگر نیازی به زحمت افتادن برای پختن غذا نیست.

باربیکیو دارای کنترلر مرکزی هست که در هر بخش یک دما سنج کار گذاشته شده که مانع از حرارت بی رویه در قسمت کباب پز می شود و کباب در زمان طبخ دچار سوختگی نمی شود.

اما این قابلیت فقط در باربیکیو های گازی امکان پذیر بوده و در قسمت ذغالی تنها با روشن و یا خاموش کردن فنی که در قسمت زیر باربیکیو و بالای سینی قرار دارد بصورت دستی تنظیم می شود. بهترین استفاده از باربیکیو های ذغالی در محیط باز مثل ویلا و باغ است که دود حاصل از آن وارد خانه نمی شود.

در آپارتمان بهتر است از باربیکیو های گازی استفاده کنیم که دود حاصل شده از کباب وارد محوطه خانه نشود. ویژگی هایی مثل داشتن گریل، استیک پز و یا پلوپز یک باربیکیو عادی را یک کباب پز حرفه ای برای استفاده در خانه و ویلا تبدیل می کند.

قیمت باربیکیو ذغالی

باربیکیو ذغالی

ارگ بخواهیم باربیکیو ذغالی را بصورت جداگانه از مدل گازی تهیه کنیم، قیمت کمتری نسبت به این مدل دارد و در بازار انواع باربیکیو های ذغالی را می توان یافت که هر کدام دارای امکانات و ویژگی های خاصی هستند که به عنوان مثال بعضی از اینها دارای درب هستند.

بعضی ها درب ندارند و یا اینکه بعضا باربیکیو هایی مجهز به استیک پز و صفحه گریل ذغالی هستند یعنی می توان اینکارها را روی ذغال انجام داد و سازندگان باربیکیو تا حد ممکن سعی کرده اند امکاناتی که روی باربیکیو های گازی وجود دارد را روی مدل ذغالی هم پیاده سازی کنند.

باربیکیو های ذغالی حتما باید از جنس فولاد یعنی استیل ساخته شوند تا در برابر حرارات بیش از حد گرمای ذغال مقاوم باشند و دچار پوسیدگی نشوند. نکته ای که برای عمر طولانی بیشتر باربیکیو وجود دارد اینکه بعداز طبخ کباب ذغال ها را از جعبه و یا قسمتی که ذغال قرار دارد خارج کنیم تا باربیکیو ها عمر طولانی تر را تجربه کند و در ضمن نباید چون باربیکیو گازی نیست در مجاورت رطوبت و قطرات باران قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما