قیمت باربیکیو

قیمت باربیکیو پایه دار + برای آپارتمان و تراس

مناسب ترین باربیکیو برای آپارتمان و تراس کدام مدل است؟ قیمت باربیکیو های پایه دار چگونه است؟ باربیکیو های پایه دار را از کجا خریداری نماییم؟ کباب کردن می تواند راهی عالی برای گرد هم آوردن عزیزان و لذت بردن از ماه های گرمتر در حیاط و باغتان باشد. در این مکان ها انواع مختلفی باربیکیو وجود دارد، از جمله گازی و ذغالی که هر کدام مزایای منحصر به فرد خود را در مورد سرعت پخت و طعم کباب دارند.

مخصوصا در باربیکیو های گازی، آتش در سریع ترین زمان آماده می شود و معمولا این مدل ها بنابر سفارش مشتری دارای چندین مشعل هستند هر چیزی از همبرگر تا سبزیجات کبابی را می پزند.

باربیکیو های پایه دار که به باربیکیو های کابین دار معروف هستند گزینه محبوب برای فضای های بیرونی و خصوصا برای باغ و ویلا هستند. برای این مکان ها باربیکیو های گازی خصوصا در فصل گرم تابستان، که بهترین و دلنشین خواهد بود که غذا خود را در فضای آزاد و باز تهیه نمایید.

قیمت باربیکیو پایه دار + برای آپارتمان و تراس

باربیکیو امروزه به یکی از چاشنی های اصلی کباب تبدیل شده است که در آن می توان در کنار غذای دیگر هم طبخ و پخت نمود.

باربیکیو های پایه دار دو مدل هستند، که مدل اول که اشاره ای هم به آن شد، بصورت کابینی ساخته می شوند، یعنی در قسمت پایین آن، فضایی وجود دارد که می توان وسایل کلی و مربوط به پخت و پز باربیکیو را درون آن قرار داد.

باربیکیو های مدل دوم، بروی پایه ای قرار می گیرند و می تواند از پایه جدا شود و قابل حمل هستند. این مدل دارای پایه های همشکل چهارپایه هستند و از نظر قسمتی تفاوت زیادی با مدل کابین دار دارند و قیمت آنها کمتر است.

در کجا ها از باربیکیو پایه دار استفاده می کنیم؟

باربیکیو های پایه دار به جهت اینکه جمع و جور هستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند بهترین گزینه برای تراس و بالکن هایی است که محدودیت فضا دارند. این نوع باربیکیو که از اسم آن پیداست بر روی یک میز قرار می گیرد، دارای دو قسمت کباب پز و میز استیل و یا آهنیست.

باربیکیو های پایه دار هم در دو نوع چرخ دار و بدون چرخ ساخته می شوند که نوع بدون چرخ آن ثابت بوده و امکان جابجایی آن نیست اما باربیکیو های چرخ دار به راحتی می توان جایجایی کرد. از باربیکیو های پایه دار در آپارتمان ها و خانه هایی استفاده می شود که دارای حیاط و فضای زیادی نیستند. این نوع باربیکیو ها دارای دربی هستند که می توان بصورت بسته کار طبخ را انجام داد.

قیمت باربیکیو پایه دار + برای آپارتمان و تراس

قیمت باربیکیو پایه دار

قیمت این نوع باربیکیو ها به نوع استیلی مربوط است که در تولید و ساخت آن بکار رفته و البته جنس میز و یا پایه باربیکیو هم در قیمت نهایی آن دخیل است. به باربیکیو های پایه دار تنها می توان شعله پلوپز را اضافه نمود و از دیگر اکسسوری های دیگه مثل گریل، سینگ ظرفشویی و یا سرخ کن نمی توان در آن بکار برد.

وجود معیار های دیگر همچون داشتن صفحه ی گریل و یا صفحه ی استیک پز هم در قیمت نهایی باربیکیو پایه دار ساخته شده اهمیت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما