قیمت باربیکیو

قیمت بهترین باربیکیو برای تراس + مدل های سفارشی

باربیکیو های تراسی چند مدل هستند؟ بهترین نوع مدل برای قرار دادن در تراس کدام است؟ قیمت هر کدام از مدل چقدر است؟ باربیکیو های سر پوشیده راهی بی دردسر و آسان برای سرو طعم کباب در تراس ارائه می کند. این نوع باربیکیو ها دارای دربی هستند که می توانید پخت کباب را با درب بسته انجام دهید که اینکار دو خاصیت داره که اول از همه می توانید میزان میزان گرما و دمای آن را توسط کرنومتر که روی درب باربیکیو قرار دارد اندازه بگیرید و می توانید با این وسیله میزان حرارات و گرما باربیکیو را تنظیم و کم زیاد کنید.

مزیت دوم پخت کباب با درب بسته این شرایط برای شما فراهم می کند که دود حاصل از کباب کردن به بیرون از باربیکیو خارج نشود و این به شما کمک می کند محیط اطراف شما بوی دود کباب را به خود نگیرد.

قیمت بهترین باربیکیو برای تراس

تراس یکی از مکان هایی که در خانه های آپارتمانی هست که مناسب پخت کباب است. چون این محیط نیمه باز است که دود حاصل کباب به بیرون از خانه هدایت می شود. باربیکیو های تراسی بهترین گزینه برای اینکه نخواهید کباب را در داخل محوطه ی خانه دهید و تمام خانه را دود و بو کباب بگیرد.

باربیکیو هایی که برای تراس و این مکان ها طراحی شده دارای ابعاد کوچک و جمع و جر تری نسبت به باربیکیو هایی است که در باغ و ویلا استفاده می شود. باربیکیو های تراسی را می توان متناسب با سایز تراس شما طراحی کرد. چون مسلما اگر بخواهید از نمونه های آماده استفاده کنید باید ریسک دقیق نبودن سایز باربیکیو با مکان شما هم بذیرید.

باربیکیو های تراسی را می توان در سه مدل گازی، ذغالی و گازی ذغالی خریداری کرد. در واقع اگر می خواهید باربیکیو شما امکانات دیگری مثل پلوپز هم داشته باشد باید حتما باربیکیو گازی خریداری کنید و در کنار آن هم بتوانید بوسیله ذغال کباب خود را بپزید و کباب دودی تهیه کنید.

در باربیکیو های تراسی ما صفحه های چدنی و یا استیل که با روکش کروم ساخته شده اند تدارک دیده ایم که می تواند کار گریل و کار پخت استیک را در خود همین باربیکیو تراسی برای شما انجام دهد.

قیمت بهترین باربیکیو برای تراس

باربیکیو های تراسی از این جهت محبوب شدند که طراحی آن بصورت کاملا کاربرپسند و لاکچری انجام شده است و بکارگیری از استیل در تولید آنها زیبایی الهام بخشی به آن داده است. علاوه برای قشنگ بودن باربیکیو می توان به گردش حرارت عالی برای پخت یکنواخت غذا هم اشاره داشت که این نکته باید مهم ترین دلیل شما برای خرید باربیکیو باشد که کیفیت و طعم غذای شما هم به طور کامل حفظ شود.

مشعل هایی که در باربیکیو های تراسی استفاده شده دارای روکش ضخیم سرامیکی هستند در دماهای بالا و حتی در هوای سرد بسیار مقاوم است و همچنین حرارات کم را برای پخت آهسته حفظ می کند و تمیز کردن آن بدون آن مشعل دچار زنگ زدگی شود بی دردسر و بدون هیچ نگرانی انجام می شود.

قیمت باربیکیو تراسی به نوع مدل و همچنین گازی و یا ذغالی بودن باربیکیو و کیفیت بدنه مربوط است و می توان معیار های دیگری چون اندازه هم که اصلی ترین نرخ برای تعیین قیمت باربیکیو تراسی است هم اشاره داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما